Dehner Elektronik APD 045T-A200 USB-C USB-oplader 5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 20 V/DC 3 A 45 W USB Power Delivery (USB-PD), Gestabiliseerd
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Dehner Elektronik APD 045T-A200 USB-C USB-oplader 5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 20 V/DC 3 A 45 W USB Power Delivery (USB-PD), Gestabiliseerd
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Dehner Elektronik APD 045T-A200 USB-C USB-oplader 5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 20 V/DC 3 A 45 W USB Power Delivery (USB-PD), Gestabiliseerd