Datalogic GM4500-HC-433K1 barcode-lezer
0
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
569,-
Anderen bekeken ook
-19%
699,-
Manhattan 178433 barcode-lezer
Manhattan 178433 barcode-lezer
164,95
Manhattan 154116 barcode-lezer Draagbare streepjescodelezer 1D/2D LED Zwart
Digitus DA-81005 barcode-lezer Barcodelezer barcodemodule 1D/2D CMOS Zwart
Klanten-reviews van Datalogic GM4500-HC-433K1 barcode-lezer
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Datalogic GM4500-HC-433K1 barcode-lezer
Productomschrijving
- EAN: 5704174089490
- Vendorcode: GM4500-HC-433K1
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Datalogic
    Scannen
    Soort
    Draagbare streepjescodelezer
    Soort scanner
    1D/2D
    Type beeldsensor
    Laser
    2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund
    Resolutie optische sensor (WxH)
    1280 x 800 Pixels
    Licht niveaus (direct zonlicht)
    0 - 100000 Lux
    Golflengte
    650 nm
    Tilt lees-hoek
    Pitch lees-hoek
    Yaw lees-hoek
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie
    Draadloos
    Standaard interfaces
    RF Draadloos
    Aansluitbereik
    50 m
    Frequentie
    433 MHz
    Prestatie
    Internationale veiligheidscode (IP)
    IP52
    Veiligheidsfunties
    Chemisch bestendig
    Ondersteund beeldformaat
    BMP, JPEG, TIFF
    Kleur van het product
    Zwart
    Energie
    Type stroombron
    Batterij/Accu
    Batterijtechnologie
    Lithium-Ion (Li-Ion)
    Capaciteit van de accu/batterij
    3250 mAh
    Accu/Batterij voltage
    12 V
    Aantal lezingen per inzet
    Oplaadtijd
    4 uur
    Ingangsspanning
    4.5 - 14 V
    Gewicht en omvang
    Breedte
    109 mm
    Diepte
    68 mm
    Hoogte
    152 mm
    Gewicht
    235 g
    Verpakking
    Meegeleverde kabels
    USB
    Oplaadstation
    Ja
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 70 °C