D-Link DGS-1024D/E D-Link DGS 1024D - Switch - 24 x 10/100/1000 Netwerk switch 24 poorten 1 GBit/s
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
95,99
Anderen bekeken ook
D-Link DGS-1008D switch
D-Link DGS-1008D switch
24,99
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productomschrijving
Medium businesses (SMB) to deploy aan...
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Beheerfuncties
    Switch type
    Unmanaged
    Poorten & interfaces
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
    Netwerk
    Full duplex
    Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit
    48 Gbit/s
    MAC-adrestabel
    8000 entries
    Store-and-forward
    Ja
    Max. overdrachtssnelheid
    1 Gbit/s
    Packet buffergeheugen
    0,5 MB
    Energie
    Stroomverbruik (typisch)
    26,7 W
    Power over Ethernet (PoE)
    Power over Ethernet (PoE)
    Nee
    Overige specificaties
    Afmetingen (B x D x H)
    280 x 180 x 44 mm
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag
    -10 - 55 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    5 - 95 procent
    Gewicht en omvang
    Breedte
    280 mm
    Diepte
    180 mm
    Hoogte
    44 mm
    Gewicht
    1,3 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    262 mm
    Diepte verpakking
    391 mm
    Hoogte verpakking
    102 mm