Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
7,99
Megekko NL logo
Megekko NL
1
Anderen bekeken ook
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Prestatie
    Geschikte locatie
    Processor
    Soort
    Luchtkoeler
    Ventilator diameter
    12 cm
    Supported processor sockets
    Rotatiesnelheid ( min)
    690 RPM
    Rotatiesnelheid ( max)
    2500 RPM
    Maximum luchtstroom
    70,7 cfm
    Maximum luchtdruk
    3,61 mmH2O
    Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning
    Ja
    Geluidsniveau ventilatie (max)
    32,8 dB
    Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF)
    160000 uur
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Aantal ventilatoren
    2 ventilator(en)
    Materiaal vinnen
    Aluminium
    Aantal warmte pijpen
    4
    Fan connector
    4-pin
    Energie
    Stroomverbruik (typisch)
    2,4 W
    Spanningclassificatie
    12 V
    Nominale netspanning
    0,2 A
    Veiligheidsstroomsterkte
    0,3 Ah
    Gewicht en omvang
    Breedte
    103 mm
    Diepte
    125 mm
    Hoogte
    152 mm
    Maten ventilator (b x d x h)
    120 x 120 x 25 mm