Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC-netvoeding 650 W ATX 80 Plus Bronze
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
75,99
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
Megekko NL logo
Megekko NL
1
gratis
54,90
Klanten-reviews van Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC-netvoeding 650 W ATX 80 Plus Bronze
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC-netvoeding 650 W ATX 80 Plus Bronze
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    650 W
    AC-ingangsspanning
    200 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Stroom
    5 A
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    648 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    15 W
    Max huidige output (+3.3V)
    19 A
    Max huidige output(+12V)
    54 A
    Max huidige output (+5V)
    19 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    3 A
    Houd-tijd
    16 ms
    Efficientie
    88 procent
    Vertragingsbereik Power Good-signaal
    100 - 150 ms
    Stroomspanning bescherming
    Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    24-pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    50 cm
    Aantal SATA power connectors
    6
    Lengte SATA-stroomkabel
    400,550,700 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    550,700,400 mm
    EPS power connector (8-pin)
    Ja
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    62 cm
    Bekabelingstype
    Niet-modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Bronze
    Bedoeld voor
    Pc/server
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    3.1
    Bearing technologie
    HDB
    Mean time between failures (MTBF)
    100000 uur
    Certificering
    ErP 2014 Lot 3
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 40 °C
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    140 mm
    Hoogte
    86 mm
    Gewicht
    1,65 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    190 mm
    Diepte verpakking
    245 mm
    Hoogte verpakking
    110 mm
    Gewicht verpakking
    2,05 kg
    Technische details
    Certificaten van naleving
    Logistieke gegevens
    Aantal dozen per pallet (lucht)
    32 stuk(s)
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    260 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    570 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    215 mm