Meer Chupa Chups
Meer Chupa Chups in Lolly's

Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks

0
Koop je Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks bij Foodworld-XL. Foodworld-XL is dé specialist in levensmiddelen en non-foodartikelen en onderdeel van 4uStore. Jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks koop je dus bij een echte specialist. Dit houdt in dat jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Foodworld-xl.nl logo
Foodworld-xl.nl
Op werkdagen voor 13:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
4,79
23,45
Fietsweb.nl logo
Fietsweb.nl
niet bekend
6,95
42,99
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
41,99

Anderen bekeken ook

Klanten-reviews van Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks

Productomschrijving

Koop je Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks bij Foodworld-XL. Foodworld-XL is dé specialist in levensmiddelen en non-foodartikelen en onderdeel van 4uStore. Jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks koop je dus bij een echte specialist. Dit houdt in dat jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks altijd voordelig geprijsd is en jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks altijd op voorraad is en snel geleverd wordt. Wacht dus niet en bestel jouw Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks nu snel bij Foodworld-XL en geniet van je product. Vragen over Chupa Chups - Lolly's The Best Of (Navulzak) - 120 stuks? Onze klantenservice staat u graag te woord. Chupa Chups "The Best Of" combineert de meest populaire soorten lolly's in één verpakking. Of je nu van fruitig, romig of sprankelend houdt - er is voor elk wat wils. Geef je smaakpapillen iets te doen en geniet van de smaken aardbei, appel, cola, sinaasappel, citroen, aardbeiencrème en frambozen-vanille. Ingrediënten: Suiker, glucosestroop, vruchtvlees (appel, kers, framboos, sinaasappel, ananas, limoen, citroen, banaan, aardbei, perzik, bosbes, braambes, mango, watermeloen, kiwi) (3%), voedingszuur (melkzuur, appelzuur , citroenzuur), aroma's, concentraten (rode biet, saffloer, citroen, spirulina), extract van paprika-olie. Ingrediënten (voor colasmaak): suiker, glucosestroop, voedingszuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, karamelsuikerstroop. Ingrediënten (voor aardbeienroomsmaak): glucosesiroop, suiker, WEIPERMEAT, vruchtvlees (appel, kers, framboos, sinaasappel, ananas, limoen, citroen, banaan, aardbei, perzik, bosbes, braambes, mango, watermeloen, kiwi) ( 3%) , VOLLE MELKPOEDER (2%), cacaoboter, concentraat (rode biet), aroma's. Per 100g Energie / Brennwert / Energy 1644 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Total Carbohydrate 95 g Suikers / Zucker / Sugars 83 g Eiwit / Eiwei� / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0.10g Allergie informatie: Momenteel is er geen allergie informatie van dit product beschikbaar. Zodra dit bekend is gemaakt door de leverancier, zal dit zichtbaar zijn in onze webshop. Over onze productinformatie: Wij doen we er alles aan om te zorgen dat de productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk is. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet of allergie-informatie geregeld wijzigen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8410031923605
    Brand
    Chupa Chups

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.