Chieftec APB-500B8 power supply unit 500 W Zilver
De Chieftec APB-500B8 500 W 80 Plus White PSU is een krachtige en betrouwbare voeding voor desktop-pc's. Met een continu vermogen van 500 Watt en een 120 mm fan biedt deze niet-modulaire voeding voldoende aansluitingen voor SATA-apparaten en één 6+2 pins PCI-E-aansluiting. Dankzij het 80 Plus Standard-certificaat garandeert deze voeding een efficië...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
2 dagen
5,95
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
7,99
Anderen bekeken ook
De Chieftec APB-500B8 500 W 80 Plus White PSU is een krachtige en betrouwbare voeding voor desktop-pc's. Met een continu vermogen van 500 Watt en een 120 mm fan biedt deze niet-modulaire voeding voldoende aansluitingen voor SATA-apparaten en één 6+2 pins PCI-E-aansluiting. Dankzij het 80 Plus Standard-certificaat garandeert deze voeding een efficiënte en stabiele stroomvoorziening voor uw system.- EAN: 4710713230569 - Vendorcode: APB-500B8
Chieftec POLARIS PRO 1300W power supply unit Zwart