Chieftec APB-400B8 power supply unit 400W PS/2 Zilver
De Chieftec APB-400B8 is een 400 Watt pc-voeding met een 120 mm ventilator. Het biedt 1 x 6+2 pins PCI-E power-connector en 3 x SATA-stroomaansluitingen. Het 80 Plus Standard-certificaat garandeert efficiënte energielevering. Met een zilverkleurige behuizing past deze niet-modulaire voeding in diverse pc-configuraties.- EAN: 4710713230552 - Vendorc...