Brother HL-L3240CDW Printer LED Kleur A4 26 pag./min. 26 pag./min. 600 x 2400 dpi Duplex, USB, WiFi
Kleur:
  • color
  • color
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
335,-
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
259,-
Kamera-express.nl logo
Kamera-express.nl
onbekend
259,-
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
349,06
Anderen bekeken ook
Brother HL-L3240CDW Kleur 600 x 2400 DPI A4 Wifi
Brother HL-L3240CDW laserprinter Kleur 600 x 2400 DPI A4 Wifi
Ideaal voor bedrijven die op zoek zijn naar een professionele, compacte kleurenprinter. Deze gebruiksvriendelijke, draadloze printer produceert geruisloos en zonder onderbreking documenten van hoge kwaliteit in kleur en zwart-wit. Dankzij het compacte design staat de printer nooit in de weg en kunt u uw kantoorruimte optimaal benutten. Elk onderdeel is geoptimaliseerd om de totale grootte van het apparaat te verkleinen, zonder dat dit invloed heeft op de prestaties. • Dubbelzijdig printen, tot 10 zijden per minuut • 1 regel LCD scherm • Gigabit ethernet, 5 GHz Wi-Fi en USB • 256 MB intern geheugen • 250 vel Paierlade11 • Geleverd met tonercartridges voor 1.000 pagina's in kleur en zwart-wit. Hoge capaciteit cartridges voor 3.000 pagina's in zwart-wit en 2.300 pagina's in kleur beschikbaar8
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Printsnelheid
    Modus voor dubbelzijdig afdrukken
    Auto
    Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter)
    26 ppm
    Kleur
    Ja
    Printtechnologie
    LED
    Duplex printen
    Ja
    Maximale resolutie
    600 x 2400 DPI
    Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter)
    26 ppm
    Opwarmtijd
    28 s
    Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal)
    13,5 s
    Kenmerken
    Gebruiksindicatie (maximaal)
    3000 pagina's per maand
    Printkleuren
    Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
    Paginabeschrijving talen
    BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7
    Land van herkomst
    Vietnam
    Invoer- & uitvoercapaciteit
    Totaal aantal invoerladen
    1
    Totale invoercapaciteit
    250 vel
    Totale uitvoercapaciteit
    150 vel
    Papier
    Maximale ISO A-series papierformaat
    A4
    Papierlade mediatypen
    ISO A-series afmetingen (A0...A9)
    A4, A5, A6
    ISO B-series afmetingen (B0...B9)
    B5
    Non-ISO print papierafmetingen
    Executive, Legal, Letter
    JIS B-series maten (B0...B9)
    B5, B6
    Afmetingen enveloppen
    C5, Com-10, DL, Monarch
    Papierlade mediagewicht
    60 - 163 g/m²
    Poorten & interfaces
    Direct printen
    USB-poort
    Aantal USB 2.0-poorten
    1
    Netwerk
    Wifi
    Ethernet LAN
    Bekabelingstechnologie
    10/100/1000Base-T(X)
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
    10,100,1000 Mbit/s
    Wi-Fi-standaarden
    802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
    WPA2-AES, 64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA3-SAE, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP
    Ondersteunde network protocollen (IPv4)
    Ondersteunde network protocollen (IPv6)
    Prestatie
    Intern geheugen
    256 MB
    Geluidsdrukniveau (afdrukken)
    47 dB
    Design
    Markt positionering
    Thuis & kantoor
    Kleur van het product
    Wit
    Ingebouwd display
    Beeldscherm
    LCD
    Energie
    Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen
    520 W
    Vermogensverbruik (max)
    960 W
    Stroomverbruik (gereed)
    70 W
    Stroomverbruik (indien uit)
    0,04 W
    Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC)
    0,4 kWh/week
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    10 - 32 °C
    Temperatuur bij opslag
    0 - 40 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    20 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag
    35 - 85 procent
    Gewicht en omvang
    Breedte
    488 mm
    Diepte
    370 mm
    Hoogte
    488 mm
    Gewicht
    15,5 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    488 mm
    Diepte verpakking
    488 mm
    Hoogte verpakking
    370 mm
    Gewicht verpakking
    18 kg
    Logistieke gegevens
    Pallet brutohoogte
    16,3 cm
    Pallet brutogewicht
    306,5 kg
    Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet
    16 stuk(s)
    Lagen per pallet
    4 stuk(s)
    Producten per pallet
    16 stuk(s)
    Technische details
    Aantal dozen per palletlaag
    4 stuk(s)
    Pallet type
    1200 x 1000 mm