Brother HL-L2400DWE Compacte zwart-witlaserprinter
Anderen bekeken ook
Brother HL-L2400DWE Laser printer Zwart
129,-
Klanten-reviews van Brother HL-L2400DWE Compacte zwart-witlaserprinter
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Brother HL-L2400DWE Compacte zwart-witlaserprinter
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Brother
    Printsnelheid
    Modus voor dubbelzijdig afdrukken
    Auto
    Kleur
    Nee
    Printtechnologie
    Laser
    Duplex printen
    Ja
    Maximale resolutie
    1200 x 1200 DPI
    Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter)
    30 ppm
    Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal)
    8,5 s
    Kenmerken
    Printkleuren
    Zwart
    Aantal printcartridges
    1
    Land van herkomst
    Vietnam
    Invoer- & uitvoercapaciteit
    Totaal aantal invoerladen
    1
    Totale invoercapaciteit
    250 vel
    Totale uitvoercapaciteit
    150 vel
    Papier
    Maximale ISO A-series papierformaat
    A4
    Papierlade mediatypen
    Enveloppen, Labels, Normaal papier, Gerecycled papier, Dik papier, Dikker papier, Dun papier
    ISO A-series afmetingen (A0...A9)
    A4, A5, A6
    ISO B-series afmetingen (B0...B9)
    B5
    Non-ISO print papierafmetingen
    Letter
    JIS B-series maten (B0...B9)
    B5, B6
    Afmetingen enveloppen
    C5, Com-10, DL, Monarch
    Aangepaste mediabreedte
    76,2 - 215,9 mm
    Aangepaste medialengte
    127 - 355,6 mm
    Poorten & interfaces
    USB-poort
    Ja
    Aantal USB 2.0-poorten
    Netwerk
    Wifi
    Ethernet LAN
    Nee
    Wi-Fi-standaarden
    802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
    64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE
    Prestatie
    Intern geheugen
    64 MB
    Design
    Markt positionering
    Thuis & kantoor
    Kleur van het product
    Zwart
    Ingebouwd display
    Beeldscherm
    LCD
    Energie
    Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen
    440 W
    Stroomverbruik (indien uit)
    0,6 W
    Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC)
    0,34 kWh/week
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Gewicht en omvang
    Breedte
    283 mm
    Diepte
    519 mm
    Hoogte
    438 mm
    Gewicht
    7,3 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    438 mm
    Diepte verpakking
    283 mm
    Hoogte verpakking
    519 mm
    Gewicht verpakking
    8,16 kg
    Inhoud van de verpakking
    Cartridge(s) meegeleverd
    Meegeleverde kabels
    AC
    Logistieke gegevens
    Pallet brutohoogte
    17,1 cm
    Pallet brutogewicht
    213,8 kg
    Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet
    24 stuk(s)
    Lagen per pallet
    3 stuk(s)
    Producten per pallet
    24 stuk(s)
    Technische details
    Aantal dozen per palletlaag
    8 stuk(s)
    Pallet type
    1200 x 1000 mm