Brother HL-L2400DW Printer Laser, kleur Zwart/wit A4 30 pag./min. 1200 x 1200 dpi Duplex, USB, WiFi
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
3-4 werkdagen
gratis
149,99
Megekko NL logo
Megekko NL
8 dage
gratis
129,-
Anderen bekeken ook
Brother HL-L2400DW 1200 x 1200 DPI A4 Wifi
Brother HL-L2400DWE 1200 x 1200 DPI A4 Wifi (met 4 maanden EcoPro printabonnement)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Printsnelheid
    Modus voor dubbelzijdig afdrukken
    Auto
    Kleur
    Nee
    Printtechnologie
    Laser
    Duplex printen
    Ja
    Maximale resolutie
    1200 x 1200 DPI
    Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter)
    30 ppm
    Opwarmtijd
    20 s
    Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal)
    17,5 s
    Kenmerken
    Aanbevolen gebruiksindicatie
    250 - 500 pagina's per maand
    Printkleuren
    Zwart
    Land van herkomst
    Vietnam
    Invoer- & uitvoercapaciteit
    Totaal aantal invoerladen
    1
    Totale invoercapaciteit
    250 vel
    Totale uitvoercapaciteit
    150 vel
    Papier
    Maximale ISO A-series papierformaat
    A4
    Papierlade mediatypen
    ISO A-series afmetingen (A0...A9)
    A4, A5, A6
    ISO B-series afmetingen (B0...B9)
    B5, B6
    Non-ISO print papierafmetingen
    Letter
    JIS B-series maten (B0...B9)
    B5, B6
    Afmetingen enveloppen
    C5, Com-10, DL, Monarch
    Poorten & interfaces
    Direct printen
    Ja
    USB-poort
    Aantal USB 2.0-poorten
    1
    Netwerk
    Wifi
    Ethernet LAN
    Nee
    Wi-Fi-standaarden
    802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
    64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE
    Ondersteunde network protocollen (IPv4)
    Ondersteunde network protocollen (IPv6)
    Mobiele printing technologieën
    Brother iPrint & Scan
    Prestatie
    Intern geheugen
    64 MB
    Geluidsdrukniveau (afdrukken)
    48 dB
    Design
    Markt positionering
    Thuis & kantoor
    Kleur van het product
    Zwart
    Ingebouwd display
    Beeldscherm
    LCD
    Soort bediening
    Knoppen
    Energie
    Stroomverbruik (gereed)
    43 W
    Stroomverbruik (indien uit)
    0,08 W
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Minimale systeemeisen
    Ondersteunt Windows
    Ondersteunt Mac-besturingssysteem
    Ondersteunt Linux
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    10 - 32 °C
    Temperatuur bij opslag
    0 - 40 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    20 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag
    35 - 85 procent
    Gewicht en omvang
    Breedte
    283 mm
    Diepte
    519 mm
    Hoogte
    438 mm
    Gewicht
    7,3 kg
    Verpakking
    Gewicht verpakking
    8,16 kg
    Inhoud van de verpakking
    Cartridge(s) meegeleverd
    Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart)
    1 pagina's
    Meegeleverde kabels
    AC
    Logistieke gegevens
    Pallet brutohoogte
    17,1 cm
    Pallet brutogewicht
    219,6 kg
    Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet
    24 stuk(s)
    Lagen per pallet
    3 stuk(s)
    Producten per pallet
    24 stuk(s)
    Technische details
    Aantal dozen per palletlaag
    8 stuk(s)
    Pallet type
    1200 x 1000 mm