Brennenstuhl BN-1951140100 stekkerdoos 4 stopcontacten
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
7
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Kleinkantoor.nl logo
Kleinkantoor.nl
2 dagen
6,95
Fritz-Events.nl logo
Fritz-Events.nl
1 dag
5,95
Kabels.nl logo
Kabels.nl
1 werkdag
gratis
17,74
Alternate.nl logo
Alternate.nl
1 werkdag
6,95
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Brennenstuhl Premium-Line stekkerdoos 4-voudig zwart 1,8m H05VV-F 3G1,5 - 1951140100
Klanten-reviews van Brennenstuhl BN-1951140100 stekkerdoos 4 stopcontacten
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Brennenstuhl BN-1951140100 stekkerdoos 4 stopcontacten
Productomschrijving
- EAN: 4007123623983
- Vendorcode: 1951140100
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Brennenstuhl
    Kenmerken
    Snoerlengte
    1,8 m
    Vormfactor netstekker
    Haaks
    Ondersteuning voor plaatsing
    Binnen
    Aan/uitschakelaar
    Ja
    Internationale veiligheidscode (IP)
    IP20
    Kleur van het product
    Zwart
    Materiaal
    Kunststof
    Poorten & interfaces
    Aantal AC uitgangen
    4 AC-uitgang(en)
    Gewicht en omvang
    Breedte
    100 mm
    Diepte
    60 mm
    Hoogte
    325 mm
    Gewicht
    550 g
    Kleur
    Kleur kabel
    Zwart
    Verpakking
    Aantal producten inbegrepen
    1 stuk(s)
    Breedte verpakking
    91 mm
    Diepte verpakking
    344 mm
    Hoogte verpakking
    68 mm