Braun Series 5 52-A1000S scheerapparaat Scheerapparaat met scheerblad Blauw
Braun Series 5 52-A1000S scheerapparaat Scheerapparaat met scheerblad BlauwEAN: 8700216645782...
Prijs
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
6,98
Anderen bekeken ook
Braun 3-in-1 ShaverCare Reiniger 4 Pack Scheerapparaat Blauw
Braun Serie 5 51-B1000S Scheerapparaat Zwart
BRAUN Elektrisch scheerapparaat Series 3 300BT
BRAUN Scheerapparaat serie 5 51-M1200s
AutoSense-technologie: het scheerapparaat analyseert de dichtheid van je baard en past het motorvermogen automatisch aan EasyClean-systeem: eenvoudige reiniging, zonder verwijdering van de scheerkop Klikopzetstukken voor uitbreiding van je scheerapparaat 3 messen: het nieuwe Series 5 elektrische scheerapparaat past zich dankzij drie mesjes optimaal aan je gezichtscontouren aan 100 % waterdicht Tot 50 minuten draadloos scheren Volledige lading in slechts 1 uur Snelladen van 5 minuten is voldoende voor één keer gebruik Geschikt voor droog en nat scheren Productkenmerken tabletd Snoer of accu: Oplaadbare li-ion batterij Toepassing: Scheren Afwasbaar: Ja Waterdicht: Ja Speciaal kenmerk: AutoSense-technologie, EasyClean-systeem Bedrijfsduur: tot 50 minuten Leveringsomvang: 1x elektrisch scheerapparaat, 1x bodygroomer-opzetstuk, 1x beschermkap, 1x netadapter met automatische spanningsaanpassing 100 V tot 240 V, 1x reinigingsborstel
Klanten-reviews van Braun Series 5 52-A1000S scheerapparaat Scheerapparaat met scheerblad Blauw
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Braun Series 5 52-A1000S scheerapparaat Scheerapparaat met scheerblad Blauw
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    BRA
    Kenmerken
    Scheersysteem
    Scheerapparaat met scheerblad
    Trimmer
    Nee
    Kleur van het product
    Blauw
    Soort bediening
    Knoppen
    Waterdicht
    Ja
    Nat en droog
    Ja
    Aantal scheerkoppen/bladen
    3
    Indicatie
    Groene oplaadindicator (LED)
    Energie
    Stroombron
    Batterij/Accu
    Oplaadbaar
    Batterijtechnologie
    Lithium-Ion (Li-Ion)
    Type batterij
    Ingebouwde accu
    Gebruikstijd
    50 min
    Oplaadtijd
    1 uur
    Snel opladen
    Snelle oplaadtijd
    5 min
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    Gewicht en omvang
    Breedte
    64 mm
    Diepte
    51 mm
    Hoogte
    166 mm