Blaupunkt A1P32AT1 eMobility laadkabel 8 m
Laadkabel elektrische auto 1 fase, type 1 stekker, 32A, 8 meter, tas met draaggreep, IP54 stof en waterbescherming.......
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Anderen bekeken ook
Laadkabel Type 2, 16A 1-fase (3,7 KW), 8 meter
Kenmerken:Premium Type 2 Laadkabel - 1 fase 16AGeschikt voor alle elektrische auto's met Type 2 aansluiting aan autozijdeDuurzame constructie: perfect voor zowel openbaar als thuis opladen.Dankzij de spatwaterdichte behuizing kun je de kabel onder alle weersomstandigheden gebruikenSpecificaties:Maximale stroom: 16 A (3,7 kW)Fasen: 1-faseKabel: 3 x 2,5 mm2 + 2 x 0,5 mm2Stekker Laadpuntzijde: Type 2 (Mennekes) (m)Stekker Voertuigzijde: Type 2 (Mennekes) (v)Beschermingsklasse: IP55Kabellengte: 8,0 m
Laadkabel Type 2, 32A 3-fasen (22 KW), 8 meter
Kenmerken:Premium Type 2 Laadkabel - 3 fasen 32AGeschikt voor alle elektrische auto's met Type 2 aansluiting aan autozijdeDuurzame constructie: perfect voor zowel openbaar als thuis opladen.Dankzij de spatwaterdichte behuizing kun je de kabel onder alle weersomstandigheden gebruikenSpecificaties:Maximale stroom: 3 x 32 A (22 kW)Fasen: 3-fasigKabel: 5 x 6 mm2 + 2 x 0,5 mm2Stekker Laadpuntzijde: Type 2 (Mennekes) (m)Stekker Voertuigzijde: Type 2 (Mennekes) (v)Beschermingsklasse: IP55Kabellengte: 8,0 m
Laadkabel Type 2, 16A 3-fasig (11 KW), 8 meter
Kenmerken:Premium Type 2 Laadkabel - 3 fasen 16AGeschikt voor alle elektrische auto's met Type 2 aansluiting aan autozijdeDuurzame constructie: perfect voor zowel openbaar als thuis opladen.Dankzij de spatwaterdichte behuizing kun je de kabel onder alle weersomstandigheden gebruikenSpecificaties:Maximale stroom: 3 x 16 A (11 kW)Fasen: 3-fasigKabel: 5G2,5 mm2 + 1 x 0,75 mm2Stekker Laadpuntzijde: Type 2 (Mennekes) (m)Stekker Voertuigzijde: Type 2 (Mennekes) (v)Beschermingsklasse: IP55Kabellengte: 8,0 m
Laadkabel Type 2, 16A 1-fase (3,7 KW), 4 meter
Kenmerken:Premium Type 2 Laadkabel - 1 fase 16AGeschikt voor alle elektrische auto's met Type 2 aansluiting aan autozijdeDuurzame constructie: perfect voor zowel openbaar als thuis opladen.Dankzij de spatwaterdichte behuizing kun je de kabel onder alle weersomstandigheden gebruikenSpecificaties:Maximale stroom: 16 A (3,7 kW)Fasen: 1-faseKabel: 3 x 2,5 mm2 + 2 x 0,5 mm2Stekker Laadpuntzijde: Type 2 (Mennekes) (m)Stekker Voertuigzijde: Type 2 (Mennekes) (v)Beschermingsklasse: IP55Kabellengte: 4,0 m
Klanten-reviews van Blaupunkt A1P32AT1 eMobility laadkabel 8 m
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Blaupunkt A1P32AT1 eMobility laadkabel 8 m
Productomschrijving