Beta 920A/C17M Dopsleutelset - 009200924
0
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
239,-
Anderen bekeken ook
Beta 920A/C17M Dopsleutelset Bijzondere kenmerken * Productie in eigen beheer, is betere kwaliteit * Met Soft Module Systeem * Goed overzichtelijk in een stevige metalen koffer * uitgebreid voor de meeste toepassingen * Prestaties : conform ISO 2725-1, DIN 3124, NF ISO 2725-1 Technische gegevens * Inhoud : * 1/2"doppen maat : 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32 mm - 920A * 1/2" verlengstuk 125 mm - 920/21 * 1/2" verlengstuk 255 mm - 920/22 * 1/2" cardangewricht - 920/25 * 1/2" wringstaaf - 920/42 * 1/2" omschakelbare ratel - 920/55 Standaard Meegeleverd * In koffer
Beta 920A/C17MR Dopsleutelset | Assortiment | 1/2 Inch 6-Kant | 22-Dlg - 009200937
Beta 920A/C17MR Dopsleutelset | Assortiment | 1/2 Inch 6-Kant | 22-Dlg 1/2 inch dop assortiment met omschakelbare ratel met draaibare handgreep Bijzondere kenmerken * Productie in eigen beheer, is betere kwaliteit * Met foam Inleg * Goed overzichtelijk in een stevige metalen koffer * Uitgebreid voor de meeste toepassingen * Prestaties : conform ISO 2725-1, DIN 3124, NF ISO 2725-1 Specificaties * 920A 1/2# dopsleutels, zeskant 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22- 24 - 27 - 30 - 32 mm * 920/21 1/2# verlengstuk 125 mm * 920/22 1/2# verlengstuk 255 mm * 920/25 1/2# cardangewricht * 920/42 1/2# wringstaaf * 920/58 1/2# omschakelbare ratel met draaibare handgreep Standaard Meegeleverd * In metalen koffer