Bahco TAW12340 Momentsleutel Met ratel 1/2 (12,5 mm) 17 - 340 Nm
Koppeleenheden in Nm, kg.cm, DDM, ft.lb, lb.in, en rotatiehoek in gradenassortiment van 7 tot 800 Nm of van 5.1 tot 590 ft.lb.Toepassingsgebied: Bij temperaturen van 5 °C tot 42°, zowel......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
739,-
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
838,32
Anderen bekeken ook
Bahco Momentsleutel | dubbelschaal | vaste ratelkop 10-50 Nm - 74WR-50
Bijzondere kenmerken * Duurzaam mechanisme met meer dan 100.000 cycli binnen nauwkeurigheidsnorm  * Snelle schaalaanpassing waardoor het aanpassen minder moeite kost  * TIJDSTRIP Visuele weergave dat de sleutel opnieuw moet worden gekalibreerd met graduaties van 3, 6, 9 en 12 maanden  * Grote dubbele schaal in Nm/ft.lb   * Het bereik van de momentwaarden varieert van 10 tot 400 Nm/7,5 tot 300 ft.lb  * Kan rechtsom of linksom worden gebruikt door de vierkantaansluiting van de ratel om te klappen  * Nauwkeurig tot ±3% van de meetwaarde, beter dan de vereisten van ISO6789-1:2017  * Kliksysteem activeert een voelbaar en hoorbaar signaal  * Insteekratelkoppen van 3/8"- tot 3/4"-vierkantaansluitingen kunnen zowel rechtsom als linksom worden gebruikt  * Midden van het handvat of kalibratiekrachtpunt gemarkeerd op het handvat  * Knop voor vergrendelen/ontgrendelen met blauwe ring aan de binnenkant die de gebruiker waarschuwt wanneer de sleutel ontgrendeld is  * Geleverd in
Bijzondere Kenmerken * Duurzaam mechanisme met meer dan 100.000 cycli binnen nauwkeurigheidsnorm  * Snelle schaalaanpassing waardoor het aanpassen minder moeite kost  * TIJDSTRIP Visuele weergave dat de sleutel opnieuw moet worden gekalibreerd met graduaties van 3, 6, 9 en 12 maanden  * Grote dubbele schaal inNm/ft.lb   * Het bereik van de momentwaarden varieert van 60 tot 340Nm/45 tot 250 ft.lb  * Nauwkeurig tot ±3% van de meetwaarde, beter dan de vereisten van ISO6789-1:2017  * Kliksysteem activeert een voelbaar en hoorbaar signaal  * Insteekratelkoppen van 1/2"-vierkantaansluitingen kunnen zowel rechtsom als linksom worden gebruikt  * Midden van het handvat of kalibratiekrachtpunt gemarkeerd op het handvat  * Knop voor vergrendelen/ontgrendelen met blauwe ring aan de binnenkant die de gebruiker waarschuwt wanneer de sleutel ontgrendeld is  * Alles in semi-transparante vierkante buis met eurogathanger  * Alle sleutels worden geleverd met
Klanten-reviews van Bahco TAW12340 Momentsleutel Met ratel 1/2 (12,5 mm) 17 - 340 Nm
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Bahco TAW12340 Momentsleutel Met ratel 1/2 (12,5 mm) 17 - 340 Nm
Productomschrijving
Koppeleenheden in Nm, kg.cm, DDM, ft.lb, lb.in, en rotatiehoek in graden
assortiment van 7 tot 800 Nm of van 5.1 tot 590 ft.lb.
Toepassingsgebied: Bij temperaturen van 5 °C tot 42°, zowel...