Bahco slagsteeksleutel 110 mm | 133SGM-110
Bahco slagsteeksleutel 110 mm | 133SGM-110Bijzondere kenmerkenSteek-slagsleutelsUitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.DIN 133, bekstand 15°. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 47.0 mm * b 235 mm * Hoeveelheid 1 * L 510 mm * Maten...
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
593,26
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Bahco slagsteeksleutel 110 mm | 133SGM-110
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Bahco slagsteeksleutel 110 mm | 133SGM-110
Productomschrijving
Bahco slagsteeksleutel 110 mm | 133SGM-110Bijzondere kenmerkenSteek-slagsleutelsUitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.DIN 133, bekstand 15°. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 47.0 mm * b 235 mm * Hoeveelheid 1 * L 510 mm * Maten 110
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Bahco
    Kenmerken
    Materiaal
    Staal
    Kleur van het product
    Grijs
    Moersleutels/stopcontacten grootte
    110 mm
    Certificering
    DIN 133
    Gewicht en omvang
    Lengte
    510 mm