Bijzondere kenmerken * Momenteenheden in Nm, kgcm, dNm, ft.lb, lb.in. (cNm en in.oz afhankelijk van het bereik) en hoekeenheden in graden  * Het momentbereik varieert van 0,6 tot 135 Nm en van 5,3 tot 1200 in.lb  * Kan rechtsom en linksom worden gebruikt bij temperaturen tussen 5 ºC en 42 ºC  * Geheugencapaciteit voor 1500 meetwaarden en voor maxim...
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
Anderen bekeken ook
Bijzondere kenmerken * Momenteenheden in Nm, kgcm, dNm, ft.lb, lb.in. (cNm en in.oz afhankelijk van het bereik) en hoekeenheden in graden  * Het momentbereik varieert van 0,6 tot 135 Nm en van 5,3 tot 1200 in.lb  * Kan rechtsom en linksom worden gebruikt bij temperaturen tussen 5 ºC en 42 ºC  * Geheugencapaciteit voor 1500 meetwaarden en voor maximaal 50 vooraf ingestelde waarden  * Plug & play downloaden van gegevens naar USB in Excel-bestandsindeling  * Modi: moment, hoek, moment en hoek, eerst moment dan hoek, vooraf ingestelde waarde en job-modus   * Teller  * Gegevens en instelwaarden worden vastgehouden tijdens vervangen van batterijen  * Programmeerbare tijd voor automatische uitschakeling  * Meer geavanceerde configuraties en instellingen beschikbaar in de handleiding  * Nauwkeurig tot ±2% rechtsom en ±3% linksom tussen 20% en 100% van het maximale moment  * Visueel (dubbele LED's + LCD-display met achtergrondverlichting), geluids- en trilsignaal  * Vaste