Bahco bit houder 10 mm | 1RMA-13-10-BIT
0
Bahco bit houder 10 mm | 1RMA-13-10-BITBijzondere kenmerken· Ring-ratelsleutel verloopstukken voor 1/4" en 5/16" bits· Normen: 1/4" ISO 1173 / DIN 3126-E 6.3· Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal· Eenvoudig te gebruiken op verloopstukken voor 10 en 13 mm sleutel openingen· Magneet om de 1/4" en 5/16" bits vast te houden· Snelontgrendeling drukk...
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Bahco bit houder 10 mm | 1RMA-13-10-BITBijzondere kenmerken· Ring-ratelsleutel verloopstukken voor 1/4" en 5/16" bits· Normen: 1/4" ISO 1173 / DIN 3126-E 6.3· Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal· Eenvoudig te gebruiken op verloopstukken voor 10 en 13 mm sleutel openingen· Magneet om de 1/4" en 5/16" bits vast te houden· Snelontgrendeling drukknop om de dop aan de adaptor vast te klikken· Verchroomde, fijn gepolijste uitvoering voor hoge kwaliteit van de sleutel· Per stuk verpakt op informatieve kunststof kaartTechnische gegevens * Lengte 21 mm * Diameter 15.5 mm * Zeskant 13 mm * Afmeting 10