Meer Audio Dynavox
Meer Audio Dynavox in Versterkers

Audio Dynavox - Dynavox mini versterker CS-PA1 MKII zilver

0
Kleine versterker met 3 line aansluitingen, 30 Watt Dynavox HiFi-versterker met geweldige eigenschappenIn zijn nieuwste editie wordt de CS-PA1 MK II nu geleverd in een volledig metalen behuizing, schakelbaar geluidheidscircuit, een auto-stand-byregeling (kan worden uitgeschakeld) en merkbaar meer vermogen.Technische specificaties:3 x lijningangen (...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Audioshop.nl logo
Audioshop.nl
Direct
gratis
99,95
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
104,99

Anderen bekeken ook

Rotel RA-1572 MKII stereo versterker zilver
Rotel RA-1572 MKII stereo versterker zilver
De Rotel RA-1572 MKII versterker is een krachtige, zeer dynamisch klinkende geïntegreerde versterker met vele handige opties. Deze Rotel versterker biedt veel vermogen, digitale en analoge ingangen en zelfs Bluetooth streaming voor draadloos afspelen van muziek vanaf een smart device zoals een smartphone of tablet.Rotel RA-1572 MKII versterker: hoogwaardig en betrouwbaarDe Rotel RA-1572 MKII versterker biedt een zeer hoge kwaliteit van opbouw en dankzij de hoogwaardige componenten is deze versterker zeer betrouwbaar. De door Rotel zelf ontwikkelde ringkerntransformator zorgt voor ongekende stabiliteit en met een vermogen van maar liefst 120 Watt per kanaal wordt vrijwel elke luidspreker moeiteloos onder controle gehouden. Het resultaat: een grootse dynamiek met een laagweergave die de audiofiele luisteraar en de muziekliefhebber doet genieten. De geheel vernieuwde Rotel RA-1572 MKII versterker bezit een ideale mix van een traditionele analoge opbouw met digitale componenten en techniek…
2.149,-
Rotel A12 MKII stereo versterker zilver
Rotel A12 MKII stereo versterker zilver
De Rotel A12 mkII versterker combineert een slank design met veel vermogen, genoeg aansluitmogelijkheden en vooral een goed geluid. Deze Rotel versterker zal de meeste luidsprekers prima aan kunnen sturen en vervoert je met een meeslepende, dynamische weergave van muziek.Rotel A12 mkII versterker: ontworpen met gevoelDe ontwerpers van de Rotel A12 mkII versterker hebben hun gevoel gevolgd en voorzagen deze stereo versterker van alles dat de gemiddelde muziekliefhebber nodig heeft. De A12 MKII levert 60 Watt (klasse A/B) aan 8 ohm en 120 Watt aan 4 Ohm. met een dempingsfactor van meer dan 220 en dubbele luidsprekeraansluitingen die apart inschakelbaar zijn. Handig, wanneer je luidsprekers in een andere ruimte wilt plaatsen. De Rotel A12 mkII versterker ondersteunt daarnaast al je favoriete bronnen, waaronder Phono MM, analoog, digitaal, PC-USB en natuurlijk het draadloze Bluetooth met aptX geluidsverbetering. Een hoofdtelefoonuitgang en een USB-laadstation/ Apple-device ingang aan de vo…
1.199,-
Rotel A14 MKII stereo versterker zilver
Rotel A14 MKII stereo versterker zilver
De Rotel A14 MKII versterker is het topmodel in de 14-serie familie van Rotel-producten. Deze slanke Rotel versterker voelt zicht overal thuis en staat garant voor vele uren muzikaal plezier vanaf elke bron.Rotel A14 MKII versterker: moeiteloze prestatiesDe Rotel A14 MKII versterker die per kanaal 80 watt klasse AB-versterking levert aan 8 ohm-luidsprekers, biedt moeiteloze prestaties op zeer veel luidsprekers. De interne,door Rotel zelf vervaardigde, extra grote ringkerntransformator en een reeks van 4 zeer efficiënte spleetfolie-condensatoren voor bulkopslag zorgen voor genoeg controle en een dynamische, meeslepende weergave. Een volledig opnieuw ontworpen digitaal-naar-analoog circuittopologie maakt gebruik van een Texas Instruments 32-bit/384kHz DAC met uitgebreide afstemming en de met de hand geselecteerde kritische componenten zorgen voor een vollere, rijkere en meer gebalanceerde presentatie van de muziek. Verbeteringen aan de voeding en de versterkingstrappen van de Rotel A14 m…
1.499,-
Rotel RA-1572 MKII stereo versterker zwart
Rotel RA-1572 MKII stereo versterker zwart
De Rotel RA-1572 MKII versterker is een krachtige, zeer dynamisch klinkende geïntegreerde versterker met vele handige opties. Deze Rotel versterker biedt veel vermogen, digitale en analoge ingangen en zelfs Bluetooth streaming voor draadloos afspelen van muziek vanaf een smart device zoals een smartphone of tablet.Rotel RA-1572 MKII versterker: hoogwaardig en betrouwbaarDe Rotel RA-1572 MKII versterker biedt een zeer hoge kwaliteit van opbouw en dankzij de hoogwaardige componenten is deze versterker zeer betrouwbaar. De door Rotel zelf ontwikkelde ringkerntransformator zorgt voor ongekende stabiliteit en met een vermogen van maar liefst 120 Watt per kanaal wordt vrijwel elke luidspreker moeiteloos onder controle gehouden. Het resultaat: een grootse dynamiek met een laagweergave die de audiofiele luisteraar en de muziekliefhebber doet genieten. De geheel vernieuwde Rotel RA-1572 MKII versterker bezit een ideale mix van een traditionele analoge opbouw met digitale componenten en techniek…
2.149,-
Rotel A10 MKII geïntegreerde versterker zilver
Rotel A10 MKII geïntegreerde versterker zilver
#html-body [data-pb-style=T54SMUX],#html-body [data-pb-style=U3ISQKL]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Ben je op zoek naar een echte hifi-versterker die muziek laat stralen zoals het bedoeld is? De Rotel A10 MKII is een pure, analoge geïntegreerde versterker die alles draait om één ding: echte, ongefilterde geluidskwaliteit. Zonder poespas, maar met de volle kracht van ruim 60 jaar Japanse audio-expertise, levert deze versterker een warme, dynamische en uiterst muzikale weergave - perfect voor elke muziekliefhebber die houdt van échte hifi.Rotel A10 MKII: compacte analoge versterker vol verfijningDe Rotel A10 MKII levert 50 watt per kanaal bij 8 Ohm, ruim voldoende om een grote verscheidenheid aan luidsprekers tot leven te brengen. Dankzij het gebruik van een royaal bemeten ringkerntransformator en hoogwaardige eindtransistoren levert deze versterker …
599,-
Rotel RA-1592 MKII stereo versterker zilver
Rotel RA-1592 MKII stereo versterker zilver
De vernieuwde Rotel RA-1592 MKII versterker biedt zelfs de meest kritische muziekliefhebber muzikaal plezier! Deze krachtige stereo Rotel versterker beschikt over Bluetooth streaming, diverse digitale en analoge ingangen, levert enorm veel vermogen en is geschikt voor Roon via USB.Rotel RA-1592 MKII versterker: adembenemende weergaveDe Rotel RA-1592 MKII versterker is ontworpen om je te laten genieten van pure, adembenemende weergave van muziek. De meer dan 60 jaar ervaring die de ontwerpers van Rotel in huis hebben, zorgen er samen met innovaties die direct afkomstig zijn uit de high end Michi-lijn van het merk voor dat je alles hoort zoals de artiest het in de studio (of op het podium) bedoeld heeft. De Rotel RA-1592 MKII versterker houdt elke luidspreker in zijn greep met een vermogen van maar liefst 200 Watt (of zelfs 350 watt aan 4 Ohm), terwijl de flinke ringkerntransformator de elco's en eindversterking voldoende ademruimte geven. Het gevolg? Een natuurgetrouwe weergave, vol van…
2.999,-
Rotel A10 MKII geïntegreerde versterker zwart
Rotel A10 MKII geïntegreerde versterker zwart
#html-body [data-pb-style=E68SGNO],#html-body [data-pb-style=XX6UWYK]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Ben je op zoek naar een echte hifi-versterker die muziek laat stralen zoals het bedoeld is? De Rotel A10 MKII is een pure, analoge geïntegreerde versterker die alles draait om één ding: echte, ongefilterde geluidskwaliteit. Zonder poespas, maar met de volle kracht van ruim 60 jaar Japanse audio-expertise, levert deze versterker een warme, dynamische en uiterst muzikale weergave - perfect voor elke muziekliefhebber die houdt van échte hifi.Rotel A10 MKII: compacte analoge versterker vol verfijningDe Rotel A10 MKII levert 50 watt per kanaal bij 8 Ohm, ruim voldoende om een grote verscheidenheid aan luidsprekers tot leven te brengen. Dankzij het gebruik van een royaal bemeten ringkerntransformator en hoogwaardige eindtransistoren levert deze versterker …
599,-
EverSolo Play streaming versterker
EverSolo Play streaming versterker
#html-body [data-pb-style=BLV9N4O],#html-body [data-pb-style=HOK74N0],#html-body [data-pb-style=VENUS9E],#html-body [data-pb-style=VJVS2W0]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=OOI6OVK]{text-align:center;margin-top:10px;margin-bottom:10px}#html-body [data-pb-style=NY3HP8S]{max-width:800px}#html-body [data-pb-style=LYH686D]{background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=MS4ALX0]{display:flex;width:100%}#html-body [data-pb-style=CWC3IY0],#html-body [data-pb-style=I7162YJ]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=JT1KEBA]{border-style:none}#html-bo…
698,-
EverSolo Play CD Edition streaming versterker
EverSolo Play CD Edition streaming versterker
#html-body [data-pb-style=F6CTIB9],#html-body [data-pb-style=ICDWG6C],#html-body [data-pb-style=V13YVPA],#html-body [data-pb-style=W8898GA]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=JLQF5T3]{text-align:center;margin-top:10px;margin-bottom:10px}#html-body [data-pb-style=GNPCXVM]{max-width:800px}#html-body [data-pb-style=TK2R7MA]{background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=LY5HRLM]{display:flex;width:100%}#html-body [data-pb-style=FKC7RJM],#html-body [data-pb-style=N85VEJG]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=SMNYCA2]{border-style:none}#html-bo…
799,-
Fezz Luna stereo versterker Republika
Fezz Luna stereo versterker Republika
#html-body [data-pb-style=HFT8TTU],#html-body [data-pb-style=IA6ISYE],#html-body [data-pb-style=UV0OW1M]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=B0JU55I]{background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=QMY1REW]{display:flex;width:100%}#html-body [data-pb-style=DOORMIT],#html-body [data-pb-style=HFRC9MJ]{justify-content:center;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=DOORMIT]{width:50%}#html-body [data-pb-style=HFRC9MJ]{width:calc(50% - 10px);margin:5px}#html-body [data-pb-style=QJ52K93]{border-style:none}#html-body [data-pb-style=GE0S1BL],#html-body [data-pb-style=TU6AA0R]{max-width:10…
2.750,-

Klanten-reviews van Audio Dynavox - Dynavox mini versterker CS-PA1 MKII zilver

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Audio Dynavox - Dynavox mini versterker CS-PA1 MKII zilver

Productomschrijving

Kleine versterker met 3 line aansluitingen, 30 Watt 

Dynavox HiFi-versterker met geweldige eigenschappen

In zijn nieuwste editie wordt de CS-PA1 MK II nu geleverd in een volledig metalen behuizing, schakelbaar geluidheidscircuit, een auto-stand-byregeling (kan worden uitgeschakeld) en merkbaar meer vermogen.

Technische specificaties:

3 x lijningangen (RCA / cinch), lijnuitgang (ongereguleerd) Uitrusting: Treble- en basregeling, koptelefoonaansluiting (6,3 mm jack), luidheid schakelbaar Vermogen: 60 W (PMPO), 30 W (muziek) Frequentiebereik: 20 Hz-20 kHz (+/- 3 dB) Impedantie: 4-8 ohm Ingangsgevoeligheid: 220 mV (1 kHz / THD 1%) Totale harmonische vervorming: 0,3% (1 kHz, 1 W) Signaal-ruisverhouding: 75 dB Netspanning: 230 V / 50 Hz

Afmetingen: ca. 180 x 145 x 70 mm

Gewicht ongeveer 1,6 kg

 

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    4250019134470
    Brand
    Audio Dynavox

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.