Asus PRIME-750G PC-netvoeding 750 W ATX 80 Plus Gold
Prime 750W Gold Black EditionUITSTEKENDPRESTATIESEen Prime Gold Black Edition-netvoeding tegen een blauwe achtergrond met Space-Vibe.Met 80 plus- en Cybenetics......
Kies een maat
  • 60 cm
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
124,99
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
6,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Asus PRIME-750G PC-netvoeding 750 W ATX 80 Plus Gold
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Asus PRIME-750G PC-netvoeding 750 W ATX 80 Plus Gold
Productomschrijving
Prime 750W Gold Black Edition
UITSTEKEND
PRESTATIES
Een Prime Gold Black Edition-netvoeding tegen een blauwe achtergrond met Space-Vibe.
Met 80 plus- en Cybenetics...
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    750 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    110 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    744 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    110 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    12,5 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    62 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    60 cm
    Aantal SATA power connectors
    5
    Lengte SATA-stroomkabel
    400,120 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    400,150 mm
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    Bekabelingstype
    Volledig modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Gold
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    3.1
    Bearing technologie
    DBB
    Mean time between failures (MTBF)
    120000 uur
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Ventilator locatie
    Boven
    Aan/uitschakelaar
    Ja
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde kabels
    CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    150 mm
    Hoogte
    86 mm
    Gewicht
    1,45 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    320 mm
    Diepte verpakking
    213 mm
    Hoogte verpakking
    113 mm