webshop.nl
Categorieën
  Sluiten

Meer Wiesbaden
Meer Wiesbaden in WC-brillen

AstevToiletzitting Softclose En Quick Release BWS Mat Wit

Astev Toiletzitting Softclose En Quick Release Boss & Wessing Mat Wit Deze toiletzitting is van het merk Boss & Wessing komt uit de Astev serie. Een prachtig dunne closetzitting van Boss & Wessing voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u ...
111,-

Webshops met dit product

Webshop
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

Closetzitting BWS Venezia Quick Release en Softclose Mat Wit
Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Mat Wit Met de toiletzitting van Boss & Wessing uit de Venezia serie maakt u uw toilet helemaal af. Daarnaast beschikt de zitting over een softclose mechanisme waardoor deze niet meer zal dichtklappen. Hierdoor voorkomt u beschadigingen aan de pot en de zitting. Daarnaast beschikt de bril over een quick release systeem waardoor u de zitting eenvoudig kunt verwijderen voor een schoonmaakbeurt. De zitting heeft een frisse witte kleur en wordt inclusief Inox bevestigingsscharnieren geleverd. Specificaties Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Mat Wit: Toiletzitting Breedte: 36 cm Diepte: 44.5 cm Materiaal: Duroplast Kleur: Mat Wit Softclose: Ja Quick release: Ja Materiaal scharnieren: Inox Fabrieksgarantie: 5 jaar
99,-
Wandcloset BWS Randloos Vera Tornado Flush met Softclose Toiletzitting Glans Wit
Wandcloset Boss & Wessing Vera Rimless Tornado Flush met Softclose Toiletzitting Glans Wit Dit Wiesbaden Vesta rimless wandcloset is een modern, innovatief ontwerp met de nieuwste 'Tornado Flush'-technologie. Dit efficiënte systeem stuwt water als een ‘Tornado’ door de pot voor een grondige en stille spoeling. Door deze vernieuwende technologie is een spoelrand, waaronder vuil zich kan vastzetten, overbodig en garandeert het telkens weer optimale hygiëne en moeiteloze reiniging. Met flair, functionaliteit en onderhoudsgemak biedt dit wandcloset de perfecte oplossing voor elke badkamer. Bij dit wandcloset zit standaard een toiletzitting. Een prachtig dunne closetzitting van Boss & Wessing voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. De pot is gemaakt van duroplast. Een stevig en antibacterieel materiaal dat goed schoon te houden is. Dit komt mede door…
395,-
Closetzitting Aquasplash Venezia Quick Release en Softclose Wit Aquasplash
Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Wit Met de toiletzitting van Boss & Wessing uit de Venezia serie maakt u uw toilet helemaal af. Daarnaast beschikt de zitting over een softclose mechanisme waardoor deze niet meer zal dichtklappen. Hierdoor voorkomt u beschadigingen aan de pot en de zitting. Daarnaast beschikt de bril over een quick release systeem waardoor u de zitting eenvoudig kunt verwijderen voor een schoonmaakbeurt. De zitting heeft een frisse witte kleur en wordt inclusief Inox bevestigingsscharnieren geleverd. Specificaties Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Wit: * Toiletzitting * Breedte: 35.5 cm * Diepte: 40-44 cm * Materiaal: Duroplast * Kleur: Wit * Softclose: Ja * Quick release: Ja * Materiaal scharnieren: Inox * Fabrieksgarantie: 1 jaar
99,-
Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Zwart
Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Zwart Deze toiletzitting is van het merk Wiesbaden en komt uit de Flatline serie. Een prachtig dunne closetzitting van Wiesbaden voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. Specificaties Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Zwart Merk: Wiesbaden Serie:Flatline Breedte: 36 cm Met deksel: Ja Quick Release: Ja Softclose: Ja Kleur: Mat Zwart Fabrieksgarantie: 2 jaar
124,-
Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Wit
Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Wit Deze toiletzitting is van het merk Wiesbaden en komt uit de Flatline serie. Een prachtig dunne closetzitting van Wiesbaden voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. Specificaties Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Wiesbaden Mat Wit Merk: Wiesbaden Serie:Flatline Breedte: 36 cm Met deksel: Ja Quick Release: Ja Softclose: Ja Kleur: Mat Wit Fabrieksgarantie: 2 jaar
124,-
Rimless Wandcloset BSW Astev Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit
Rimless Wandcloset BWS Astev Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit Deze rimless wandcloset is van het merk BWS en komt uit de Astev serie. Het BWS Wandcloset komt met een moderne flatline zitting. BWS staat garant voor design en kwaliteit. Het wandcloset en de toiletzitting zijn beiden mat wit. Verder wordt de toiletpot geleverd met het QuickRelease systeem. Met dit systeem kunt u de bril eenvoudig los klikken. Deze set bestaat uit een Flatine toiletzitting softclose en quick release mat wit en uit een stereo rimless wandcloset mat wit. Specificaties Rimless Wandcloset BWS Astev Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit Merk: BWS Serie:Astev Hoogte: 36 cm Softclose: Ja Quick Release: Ja Diepspoel: Ja Kleur: Mat Wit Fabrieksgarantie: 2 jaar
371,-
Wandcloset Aquasplash Vera Rimless Tornado Flush met Softclose Toiletzitting Glans Wit Aquasplash
Wandcloset Boss & Wessing Vera Rimless Tornado Flush met Softclose Toiletzitting Glans Wit Dit Wiesbaden Vesta rimless wandcloset is een modern, innovatief ontwerp met de nieuwste 'Tornado Flush'-technologie. Dit efficiënte systeem stuwt water als een ‘Tornado’ door de pot voor een grondige en stille spoeling. Door deze vernieuwende technologie is een spoelrand, waaronder vuil zich kan vastzetten, overbodig en garandeert het telkens weer optimale hygiëne en moeiteloze reiniging. Met flair, functionaliteit en onderhoudsgemak biedt dit wandcloset de perfecte oplossing voor elke badkamer. Bij dit wandcloset zit standaard een toiletzitting. Een prachtig dunne closetzitting van Boss & Wessing voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. De pot is gemaakt van duroplast. Een stevig en antibacterieel materiaal dat goed schoon te houden is. Dit komt mede do…
395,-
Wandcloset Aquasplash Vera Rimless Tornado Flush met Slim Toiletzitting Softclose Glans Wit Aquasplash
Wandcloset Boss & Wessing Vera Rimless Tornado Flush met Slim Toiletzitting Softclose Glans Wit Dit Boss & Wessing Vera wandcloset is een modern, innovatief ontwerp met de nieuwste 'Tornado Flush'-technologie. Dit efficiënte systeem stuwt water als een ‘Tornado’ door de pot voor een grondige en stille spoeling. Door deze vernieuwende technologie is een spoelrand, waaronder vuil zich kan vastzetten, overbodig en garandeert het telkens weer optimale hygiëne en moeiteloze reiniging. Met flair, functionaliteit en onderhoudsgemak biedt dit wandcloset de perfecte oplossing voor elke badkamer. Bij dit wandcloset zit standaard een toiletzitting. Een prachtig dunne closetzitting van Wiesbaden voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. De pot is gemaakt van duroplast. Een stevig en antibacterieel materiaal dat goed schoon te houden is. Dit komt mede doorda…
405,-
Closetzitting BWS Venezia Quick Release en Softclose Mat Zwart
Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Mat Zwart Met de toiletzitting van Boss & Wessing uit de Venezia serie maakt u uw toilet helemaal af. Daarnaast beschikt de zitting over een softclose mechanisme waardoor deze niet meer zal dichtklappen. Hierdoor voorkomt u beschadigingen aan de pot en de zitting. Daarnaast beschikt de bril over een quick release systeem waardoor u de zitting eenvoudig kunt verwijderen voor een schoonmaakbeurt. De zitting komt in een mat zwarte kleur en inclusief Inox bevestigingsscharnieren. Specificaties Closetzitting Boss & Wessing Venezia Quick Release en Softclose Mat Zwart: Toiletzitting Breedte: 35.5 cm Diepte: 40-44 cm Materiaal: Duroplast Kleur: Mat Zwart Softclose: Ja Quick release: Ja Materiaal scharnieren: Inox Fabrieksgarantie: 1 jaar
103,-
Wandcloset BWS Randloos Vera Tornado Flush met Slim Toiletzitting Softclose Glans Wit
Wandcloset Boss & Wessing Vera Rimless Tornado Flush met Slim Toiletzitting Softclose Glans Wit Dit Boss & Wessing Vera wandcloset is een modern, innovatief ontwerp met de nieuwste 'Tornado Flush'-technologie. Dit efficiënte systeem stuwt water als een ‘Tornado’ door de pot voor een grondige en stille spoeling. Door deze vernieuwende technologie is een spoelrand, waaronder vuil zich kan vastzetten, overbodig en garandeert het telkens weer optimale hygiëne en moeiteloze reiniging. Met flair, functionaliteit en onderhoudsgemak biedt dit wandcloset de perfecte oplossing voor elke badkamer. Bij dit wandcloset zit standaard een toiletzitting. Een prachtig dunne closetzitting van Wiesbaden voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. De pot is gemaakt van duroplast. Een stevig en antibacterieel materiaal dat goed schoon te houden is. Dit komt mede doordat …
405,-

Klanten-reviews van AstevToiletzitting Softclose En Quick Release BWS Mat Wit

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over AstevToiletzitting Softclose En Quick Release BWS Mat Wit

Productomschrijving

Astev Toiletzitting Softclose En Quick Release Boss & Wessing Mat Wit Deze toiletzitting is van het merk Boss & Wessing komt uit de Astev serie. Een prachtig dunne closetzitting van Boss & Wessing voorzien van het softclose systeem. Dit betekent het einde van hard dichtslaande toiletzittingen! De bril zal langzaam naar beneden zakken zonder dat u de vingers er tussen krijgt. Specificaties Astev Toiletzitting Softclose En Quick Release Boss & Wessing Mat Wit Merk: BWS Serie:Astev Breedte: 36 cm Met deksel: Ja Quick Release: Ja Softclose: Ja Kleur: Mat Wit Fabrieksgarantie: 2 jaar

Productspecificaties

Artikelnummer(s)
EAN
8719304293422
Brand
Wiesbaden
Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.