Meer Tuinplant.nl
Meer Tuinplant.nl in Tuinplanten

Aster

0
De Aster ageratoides ´Asran´ heeft een bijzondere uitstraling, met een rijkelijke bloei van zeer licht-lilablauwe bloemetjes. Het is een vrij nieuwe soort met een opvallende groeikracht. Doet het ook goed in de volle schaduw.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter....

Verkopers met dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Tuinplant.nl logo
Tuinplant.nl
5-10 dagen
niet bekend
1,90

Anderen bekeken ook

Aster
Aster
De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' is een hele sterke vaste plant. De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' heeft donkere stengels met witte stervormige bloemen met een donkergeel hartje. Deze aster wordt wel de Sneeuwsteraster of de Bosaster genoemd en is oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika. De Sneeuwsteraster bloeit in de nazomer en herfst en is heel gemakkelijk in onderhoud. Deze vaste plant groeit en bloeit op vrijwel elke plek en kan zich ook gemakkelijk uitbreiden. De Sneeuwsteraster is een mooie vaste plant voor in een natuurlijke tuin.
2,40
Aster
Aster
De Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bressefhof' (Aster) is een late zomerbloeier, die maximaal 40 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De Aster heeft vele zachtroze bloemen met een geel hartje. Deze bloemen verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan. Het blad van de Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' is frisgroen en komt tot 35 cm hoog. De vaste plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze Aster is dat hij winterhard is tot -25 graden Celsius. Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de vaste plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.
2,40
Zee Aster Kunsttak 57cm Roze
Zee Aster Kunsttak 57cm Roze
De Zee Aster kunsttak 57cm - roze is een charmante toevoeging aan elk interieur. Met een lengte van 57 cm en voorzien van maar liefst 18 kleine roze bloemetjes met subtiele gele hartjes, straalt deze kunst Zee Aster natuurlijke elegantie uit. De verfijnde afwerking en de zachte pastelkleur maken deze tak ideaal voor moderne, minimalistische of huiselijke interieurs. Dankzij het natuurgetrouwe ontwerp en het gebruik van hoogwaardige materialen behoort deze roze Zee Aster tot de categorie luxe kunstbloemen en is nauwelijks van echt te onderscheiden.Dankzij de hoogwaardige materialen behoudt de kunsttak zijn vorm en kleur, zonder de noodzaak van water, zonlicht of verzorging. Dit maakt hem perfect voor binnengebruik - op de eettafel thuis of als decoratief element in een stijlvolle lobby of ontvangstruimte. De kunst Zee Aster is een onderhoudsvrije oplossing die altijd in bloei staat en jaar na jaar zijn schoonheid behoudt. Plaats de Zee Aster in een elegante vaas of combineer met andere …
3,95
Aster
Aster
De Aster frikartii 'Mönch' (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 50-60 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele paarsblauwe bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks juli en kunnen tot in oktober blijven staan! Het blad van de Aster frikartii 'Mönch' is frisgroen en komt tot 30 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (zeer) zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.en.
3,45
Aster
Aster
De Aster novi-belgii 'Winston Churchill' (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 90 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele, intens karmijnrode bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks augustus en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii 'Winston Churchill' is frisgroen en komt tot 75 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.
3,-

Klanten-reviews van Aster

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Aster

Productomschrijving

De Aster ageratoides ´Asran´ heeft een bijzondere uitstraling, met een rijkelijke bloei van zeer licht-lilablauwe bloemetjes. Het is een vrij nieuwe soort met een opvallende groeikracht. Doet het ook goed in de volle schaduw.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    78067200
    Brand
    Tuinplant.nl

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.