webshop.nl
Categorieën
  Sluiten

Meer Tuinplant.nl
Meer Tuinplant.nl in Planten

Aster

De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' is een hele sterke vaste plant. De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' heeft donkere stengels met witte stervormige bloemen met een donkergeel hartje. Deze aster wordt wel de Sneeuwsteraster of de Bosaster genoemd en is oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika. De Sneeuwsteraster bloeit in de nazomer en herfst en ...
2,65

Webshops met dit product

Webshop
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

Dreamhouse Aster Dekbedovertrek Multi-Lits-jumeaux (240 x 200/220 cm)
• Merk: Dreamhouse• Dessin: Natuur• Materiaal: 100% Katoen-satijn• Inclusief 1 of 2 kussenslopen van 60 x 70 cm• Geschikt voor dekbedden van 200 tot 220 cm lang• Instopstrook: Dubbel doorlopend met drukknopen• Totale lengte dekbedovertrek circa 240 cm• Draaddichtheid: 200 / inch²• Geschikt voor droger: Ja• Wasbaar op 40°C• Kreuk,- en strijkvrij• Kleur: MultiDreamhouse Aster Dekbedovertrek MultiTransformeer je slaapkamer in een oase van elegantie en comfort met ons Dreamhouse Satin Aster-dekbedovertrek. Dit prachtige overtrek is een visueel feest voor je bed, voorzien van een betoverende natuurprint met bloemen, weelderige groene bladeren en prachtige papegaaien. De adembenemende print strekt zich uit over het gehele overtrek, inclusief de achterzijde en de bijpassende kussenslopen, waardoor je een coherente en stijlvolle uitstraling creëert. Met een totale lengte van 240 cm biedt dit dekbedovertrek niet alleen esthetiek maar ook praktisch gemak. Dankzij de handige drukknopen is het een…
69,95
Mica Decorations Aster Bloempot - H23 x Ø26 cm - Stoneware - Groen
Deze Aster bloempot van Mica Decorations is een stijlvolle toevoeging aan je interieur. De ronde pot is gemaakt van stevig aardewerk en is 100% handgemaakt waardoor elke pot uniek is. De groen geglazuurde afwerking maken de pot helemaal af. De pot v… Bestel Mica Decorations Aster Bloempot - H23 x Ø26 cm - Stoneware - Groen online bij vtwonen. Alle Mica Decorations Bloempotten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis.
63,-
LEGO Botanical Collection - Orchidee constructiespeelgoed 10311
Geniet van een ontspannend bouwproject en maak een prachtige plant voor in huis met dit LEGO Orchidee modelbouwproject voor volwassenen. Neem rustig de tijd en zet de gedetailleerde witte en roze bloemen en de vaas in elkaar. Het model is geïnspireerd op een echte orchidee en heeft onderaan 5 bladeren en 2 luchtwortels voor een authentiek displaymodel. Bouw de blauwe geribbelde vaas en vul deze met de bruine LEGO onderdelen: de schorsstukjes waar een echte orchidee in groeit. Geef je eigen draai aan je orchidee door de stengels, bloemen, wortels en bladeren van het model aan te passen voor de perfecte look of bouw de stengels op andere manieren voor verrassende nieuwe combinaties. Kom even helemaal tot rust met de bouwbare modellen uit de LEGO Botanische Collectie die speciaal zijn ontworpen voor volwassenen.
37,99
Silymarin Milk Thistle Extract 450mg 120softgels
WAAROM NOW FOODS SILYMARIN MILK THISTLE EXTRACT 450MG? Het NOW Foods [/merk/now-foods/] Silymarin Milk Thistle Extract is een voedingssupplement samengesteld met mariadistel als hoofdingrediënt. Dit product bevat met 450mg drie keer zoveel mariadistelextract dan een reguliere capsule met 150mg. Bovendien is het verrijkt met de toevoeging van artisjok en paardenbloemextracten. De Silymarin (Silybum Marianum), ook wel bekend als de Mariadistel, is een plant afkomstig uit Zuid- en Midden-Europa, Noord-Afrika en Azië, maar is tegenwoordig ook te vinden in Nederland en België. Wat mariadistel ook herkenbaar maakt, is zijn stevige, glanzende groene blad met witte tekeningen en de donzige stengels. Interessant is dat mariadistel zijn naam dankt aan een legende die beweert dat de witte tekeningen op de bladeren afkomstig zijn van de melk van Maria. EIGENSCHAPPEN NOW FOODS SILYMARIN MILK THISTLE EXTRACT 450MG * 120 softgels * 450mg Mariadistel-extract * Met artisjok en paardenbloemextracten *
39,90
Mica Decorations Eucalyptus Kunstplant - H150 x Ø30 cm - Groen
De Eucalyptus is een siervolle plant die elan geeft aan ongeacht welk interieur. Deze kunstplant van Mica Decorations is tot in detail dusdanig nagemaakt dat hij bijna niet van echt te onderscheiden is. Hij heeft elegant gewelfde stengels welke voor… Bestel Mica Decorations Eucalyptus Kunstplant - H150 x Ø30 cm - Groen online bij vtwonen. Alle Mica Decorations Woonaccessoires uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis.
79,-
LEGO Botanical Collection - Bloemenboeket constructiespeelgoed 10280
Het is zo leuk om een bos bloemen te geven of te krijgen. Maar als je eens een ander soort boeket wilt geven, dan is het LEGO Creator Expert Bloemenboeket een interessante optie. Of je deze bouwbare bos bloemen nu aan een dierbare geeft of zelf op zoek bent naar je volgende creatieve project: ontsnap even aan de dagelijkse beslommeringen en maak iets moois. Als het af is, geeft dit indrukwekkende boeket elke ruimte een vleugje kleur en gezelligheid. Dankzij de verstelbare stengels kan je het boeket gemakkelijk aanpassen aan verschillende vazen. Elk detail van het boeket is gemaakt van LEGO onderdelen die je kunt aanpassen voor een uniek resultaat. De meeste bloemen hebben bloemblaadjes die je kunt verstellen, zodat je op een leuke manier allerlei verschillende boeketten kunt maken. Haal de stengels uit elkaar en combineer ze om de hoogte en vorm van de bloemen aan te passen. Deze set maakt deel uit van de LEGO Botanische Collectie voor volwassenen en bevat een aantal onderdelen die zij…
46,99
46,99
Kerst piek - ster vorm - wit - glitters - 25 cm - ijzer - kerstboompiek - kerstversiering
Kerstpiek in stervorm in de kleur wit met glitters. Maak je kerstboom compleet met deze elegante stervormige kerstboom piek, bezaaid met glitters voor een sprankelend effect. Met een formaat van 25 cm en gemaakt van ijzer, voegt deze chique kerstpiek een stijlvolle en feestelijke uitstraling toe aan je kerstboom. De glitterafwerking vangt het licht prachtig, waardoor je boom extra straalt. Deze stervormige piek is gemakkelijk te bevestigen en biedt een stevige basis om de top van je kerstboom prachtig af te ronden.
7,99
Kerst piek - ster vorm - champagne - glitters - 25 cm - ijzer - kerstboompiek - kerstversiering
Kerstpiek in stervorm in de kleur champagne met glitters. Maak je kerstboom compleet met deze elegante stervormige kerstboom piek, bezaaid met glitters voor een sprankelend effect. Met een formaat van 25 cm en gemaakt van ijzer, voegt deze chique kerstpiek een stijlvolle en feestelijke uitstraling toe aan je kerstboom. De glitterafwerking vangt het licht prachtig, waardoor je boom extra straalt. Deze stervormige piek is gemakkelijk te bevestigen en biedt een stevige basis om de top van je kerstboom prachtig af te ronden.
7,99
Verbatim Store n Go 1 TB Externe harde schijf (2,5 inch) USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) Zwart 53194
- Supersnelle gegevensoverdracht met USB 3.0- Zet documenten en gegevens gemakkelijk over tussen uw computer thuis en op kantoor- Maak veilige back-ups en sla uw bestanden op vanaf uw pc of laptop- USB plug 'n' play (geen extra voedingsbron nodig)- Stijlvol slank ontwerp, past perfect op uw bureau en kan gemakkelijk worden vervoerd- Nero BackItUp Essentials'-software: maak uw eigen back-up van de vaste schijf van uw pc/laptop naar uw draagbare vaste schijf, - Snelstartgids in 27 talenDe draagbare vaste Store 'n' Go-schijf van Verbatim biedt hoge opslagprestaties met een supersnelle USB 3.0-interface. USB 3.0 biedt gegevensoverdrachtssnelheden die tot tienmaal sneller zijn dan USB 2.0 (gebaseerd op USB-bussnelheid) met supersnelle gegevensoverdrachten.Bewaar en draag uw digitale schijf en dagelijkse werkbestanden op dit werkelijk mobiele station. Het stijlvolle ontwerp is de perfecte accessoire voor uw laptop.De draagbare vaste Store n Go-schijf krijgt stroom via USB 3.0 (1 x USB 3.0-in…
79,99

Klanten-reviews van Aster

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Aster

Productomschrijving

De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' is een hele sterke vaste plant. De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' heeft donkere stengels met witte stervormige bloemen met een donkergeel hartje. Deze aster wordt wel de Sneeuwsteraster of de Bosaster genoemd en is oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika. De Sneeuwsteraster bloeit in de nazomer en herfst en is heel gemakkelijk in onderhoud. Deze vaste plant groeit en bloeit op vrijwel elke plek en kan zich ook gemakkelijk uitbreiden. De Sneeuwsteraster is een mooie vaste plant voor in een natuurlijke tuin.

Productspecificaties

Artikelnummer(s)
Brand
Tuinplant.nl

Verken gerelateerde categorieën

Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.