webshop.nl
Categorieën
  Sluiten

Meer Tuinplant.nl
Meer Tuinplant.nl in Planten

Aster

Aster novi-belgii, ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 120 cm is de Aster novi-belgii geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te plant...
2,55

Webshops met dit product

Webshop
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

Aster
Aster
Aster cordifolius 'Ideal', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 80 cm is de Aster cordifolius 'Ideal' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant helemaal af, maar ieder voorjaar komt hij weer terug. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster cordifolius 'Ideal' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!
2,95
Aster
Aster
De Aster novi-belgii 'Winston Churchill' (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 90 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele, intens karmijnrode bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks augustus en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii 'Winston Churchill' is frisgroen en komt tot 75 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.
2,90
Aster
Aster
Aster ageratoides 'Stardust', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden oktober en november met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 50 cm is de Aster ageratoides 'Stardust' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter verliest deze plant al het blad. Het is goed de plant in het voorjaar helemaal terug te knippen. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster ageratoides 'Stardust' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!
2,65
Aster
Aster
Aster lateriflorus 'Prince', bloeit in de maanden augustus t/m oktober wit met roze/rode bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 60 cm is de Aster lateriflorus geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster lateriflorus 'Prince' Tuinplantengrond te gebruiken.
2,90
1 Tas 5 Aster Novi Belgii Milka - Help Nature Grow
1 Tas 5 Aster Novi Belgii Milka – Help Nature Grow Aster novi belgii 'Milka' wordt ongeveer 90-100 cm. hoog en bloeit lila-blauw in de periode augustus tot oktober. De 'Milka' bloeit rijk. Deze bloei begint in augustus en kan aanhouden tot in oktober. De bloemen worden druk bezocht door vlinders. Asters groeien uitstekend in normale tuingrond. Een zonnige standplaats heeft de voorkeur maar iets schaduw wordt getolereerd. Ze verdragen ook wel enige droogte. Duurzaam Toptuincentrum houdt zich op elk aspect bezig met verduurzamen. Zo gebruiken we in het logistieke proces hergebruikte dozen en vermalen dozen als dempingsmateriaal. Gebruikte dozen worden alleen hergebruikt wanneer deze aan onze logistieke standaarden voldoen. Door het gebruik van hergebruikt karton gebruiken we weinig tot geen plastic bij het inpakken van jouw order. Toptuincentrum hecht veel waarde aan duurzaamheid daarom scheiden/recyclen we al het plastic dat binnenkomt, daarom willen we jou als eindgebruiker ook vrag…
9,99
Aster
Aster
De Aster novi-belgii 'Marie Ballard' (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 100 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele violetblauwe bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii 'Marie Ballard' is frisgroen en komt tot 80 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.
2,90
Aster
Aster
Aster cordifolius 'Little Carlow', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 100 cm is de Aster cordifolius 'Little Carlow' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter verliest de plant het blad. In het voorjaar kunt u de plant helemaal terugknippen, zodat de plant weer opnieuw uit gaat lopen. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster cordifolius 'Little Carlow' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!
3,40
Aster
Aster
Aster frikartii 'Wunder von Stäfa', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 70 cm is de Aster frikartii 'Wunder von Stäfa' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster frikartii 'Wunder von Stäfa' Tuinplantengrond te gebruiken.
3,60
Aster
Aster
Aster domusus 'Schneekissen', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot oktober met witte bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 30 cm is de Aster domusus 'Schneekissen' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster domusus 'Schneekissen' Tuinplantengrond te gebruiken.
2,55
Grootbladige aster
Grootbladige aster
Aster 'Twilight', ook wel Grootbladige aster genoemd, bloeit in de maanden september t/m november met paarsblauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 100 cm is de Aster 'Twilight' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster 'Twilight' Tuinplantengrond te gebruiken.
2,95

Klanten-reviews van Aster

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Aster

Productomschrijving

Aster novi-belgii, ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 120 cm is de Aster novi-belgii geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster novi-belgii Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

Productspecificaties

Artikelnummer(s)
Brand
Tuinplant.nl

Verken gerelateerde categorieën

Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.