ASRock Steel Legend SL-1000GW PC-netvoeding 1000 W ATX 80 Plus Gold
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
169,99
Megekko NL logo
Megekko NL
2 dagen
gratis
149,-
Klanten-reviews van ASRock Steel Legend SL-1000GW PC-netvoeding 1000 W ATX 80 Plus Gold
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over ASRock Steel Legend SL-1000GW PC-netvoeding 1000 W ATX 80 Plus Gold
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    1000 W
    Stroomspanning bescherming
    Oververhitting, Overstroom, Overbelasting, Overspanning, Kortsluiting
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    60 cm
    Aantal SATA power connectors
    9
    Lengte SATA-stroomkabel
    120,450 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    60 cm
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    Lengte CPU-stroomkabel
    65 cm
    Aantal EPS-aansluitingen
    2
    Bekabelingstype
    Volledig modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Gold
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    3.1
    Geluidsniveau
    20 dB
    Bearing technologie
    FDB
    Mean time between failures (MTBF)
    100000 uur
    Design
    Kleur van het product
    Wit
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    13,5 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Aan/uitschakelaar
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    150 mm
    Hoogte
    86 mm