Meer Antigrippine
Meer Antigrippine in Pijnstillers

Antigrippine Tabletten

0
Wat is Antigrippine Tabletten 20TB?Antigrippine Tabletten op basis van paracatamol, coffeïne en vitamine C helpt bij koorts, griep en pijn. Het helpt bij spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. De paracetamol heeft...
Kies een maat
  • 20TB

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
DeOnlineDrogist.nl logo
DeOnlineDrogist.nl
1 werkdag
3,95
6,19
Vitadvice.nl logo
Vitadvice.nl
1-2 dagen
6,49
5,84

Anderen bekeken ook

-18%
Antigrippine Paracetamol 250mg 40 Tabletten
Antigrippine Paracetamol 250mg 40 Tabletten
Antigrippine Paracetamol 250mgRVG 06288 UADAntigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tablettenParacetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen. Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.Waarvoor wordt dit middel gebruiktTer verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.Niet gebruiken bijU bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddelExtra voorzichtig bijWaarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Stop…

10,99

8,99
-18%
Antigrippine Paracetamol 250mg 20 Tabletten
Antigrippine Paracetamol 250mg 20 Tabletten
Antigrippine Paracetamol 250mgRVG 06288 AVAntigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tablettenParacetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen. Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.Waarvoor wordt dit middel gebruiktTer verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.Niet gebruiken bijU bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddelExtra voorzichtig bijWaarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Stop …

7,14

5,84
-18%
Teva Paracetamol coffeine 500/50 50 Tabletten
Teva Paracetamol coffeine 500/50 50 Tabletten
Teva Paracetamol coffeine 500/50RVG 55045 UADParacetamol/coffeïne Teva 500 mg/50 mg, tablettenParacetamol/Coffeïne Teva werkt pijnstillend en koortsverlagend.Waarvoor wordt dit middel gebruiktDit middel kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, zenuwpijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie.Niet gebruiken biju bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddelExtra voorzichtig bijWaarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.Inname bij zwangerschap en borstvoedingBij zwangerschap: Heeft niet de voorkeur, overleg met je artsBij borstvoeding: M…

3,84

3,14
-18%
Teva Paracetamol coffeine 500/50 20 Tabletten
Teva Paracetamol coffeine 500/50 20 Tabletten
Teva Paracetamol coffeine 500/50RVG 55045 AVParacetamol/coffeïne Teva 500 mg/50 mg, tablettenParacetamol/Coffeïne Teva werkt pijnstillend en koortsverlagend.Waarvoor wordt dit middel gebruiktDit middel kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, zenuwpijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie.Niet gebruiken biju bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddelExtra voorzichtig bijWaarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.Inname bij zwangerschap en borstvoedingBij zwangerschap: Heeft niet de voorkeur, overleg met je artsBij borstvoeding: Ma…

2,19

1,79
-18%
Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 20 Tabletten
Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 20 Tabletten
Healthypharm Paracetamol 500mg coffeineRVG 28687=55013 AVParacetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg, tablettenParacetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking.Waarvoor wordt dit middel gebruiktTer verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.Niet gebruiken bijU bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.Extra voorzichtig bijWaarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts…

2,08

1,70

Klanten-reviews van Antigrippine Tabletten

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Antigrippine Tabletten

Productomschrijving

Wat is Antigrippine Tabletten 20TB?Antigrippine Tabletten op basis van paracatamol, coffeïne en vitamine C helpt bij koorts, griep en pijn. Het helpt bij spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. De paracetamol heeft

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8710349123606
    Brand
    Antigrippine

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.