Acer NP.ADT0A.065 Binnen 45W Zwart netvoeding & inverter
Deze Acer stroom-adapter heeft een USB-C aansluiting en heeft een vermogen van 45W. De adapter is geschikt voor de volgende Acer laptops Spin 7, Swift 7, Chromebook 14 for Work, Chromebook Spin 11, Chromebook 11ModelnummersSP714-51, SF713-51, SF714-51T, CP5-471, CB311-8H, CB311-8HT, CP511-1H, CP511-1HN, R751T, R751TN - EAN: 4713392872532 - Vendorco...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
5,95
Expert.nl logo
Expert.nl
1 dag
gratis
49,99
Anderen bekeken ook
Acer 65W 19V Binnen 65W Zwart netvoeding & inverter